חזרה לעמוד ראשי

כתבו לנו הוספה למועדפים הפכו את ALL1 לדף הבית

1 ביולי 2022

 
כתבו עלינו חזרה לראשי יצירת קשר מדיניות הפרסום שאלות ותשובות אודות


ריכזנו את השאלות הנפוצות שאנו נשאלים על-ידי הגולשים באתר. אנו מקווים שהן יתנו מענה לשאלות שהתעוררו אצלכם. במידה ונתקלתם בשאלה או בעיה שאינן מופיעות כאן, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

 מהו מדור? מהי קטגוריה?
 מה ייחודי באתר זה?
 האתרים ש-ALL1 מפנה אליהם נפתחים בחלון קטן. מה עושים?
 האם יש משמעות לסידור האתרים בתוך הקטגוריה?
 נכנסתי באמצעות ALL1 לאתר/עמוד שאינו פעיל. מה אפשר לעשות?
 נכנסתי לאחד האתרים המציגים מבזקי חדשות (/תוצאות ספורט/דיווחים כלכליים) ואיני רואה את העדכונים האחרונים
 כיצד אהפוך את ALL1 לעמוד הבית שלי?
 אחת לכמה זמן מתעדכן האתר?
 האם כל האתרים המופיעים ב-ALL1 ישראלים/בעברית?
 מה משמעות האייקונים הצבעוניים?
 מי עומד מאחורי האתר? מה מטרתו?
 האם נבדקו אמינותם וטיב השירות של האתרים המסחריים אליהם מפנה ALL1?
 אני מכיר/ה אתר שימושי(/חשוב/מעניין) מאוד שאינו מופיע באתרכם
 נתקלתי באתר מאכזב/בחנות-מקוונת שאינה אמינה/במידע כוזב – מה אפשר לעשות?
 האם ניתן לקדם אתר בתשלום במסגרת ALL1?
 עד כמה ALL1 מאוזן מבחינה פוליטית/ניגוד אינטרסים?
 כיצד ניתן ליצור עמכם קשר?
 ALL1 אכן עושה את העבודה ומוביל אותי לעמודים הפנימיים באתרים השונים,אבל מה קורה אם ברצוני לדפדף בין העמודים הראשיים של האתרים?
 האם אפשר לראות את כל המדורים וכל הקטגוריות בעמוד אחד?


 מהו מדור? מהי קטגוריה?

אתר ALL1 מורכב מ-20 מדורים (חדשות, תרבות ופנאי, דעות, אוכל, בריאות ועוד), כולל העמוד הראשי. כל אחד ממדורי האתר מורכב מכמה וכמה קטגוריות משנה. כך, לדוגמא, כולל מדור חדשות את 11 הקטגוריות הבאות: ראשי, אלטרנטיבי, מבזקים, בארץ, בעולם, מדיני-בטחוני, משפט, מקומי, בריאות, חינוך, שפות זרות. שמות הקטגוריות מופיעים בצידו הימני של המסך ולצידן מופיעים האתרים הכלולים בהן. כל קטגוריה כזו כוללת ריכוז אתרי תוכן בנושא מוגדר, כך שניתן למצוא מידע על נושא מסוים מכמה וכמה מקורות ולעבור בקלות מאתר אחד למשנהו. היתרון המרכזי הוא שהבחירה המלאה בידי הגולש, וכך גם השליטה על מקור המידע.

המעבר בין המדורים השונים מתבצע באמצעות הלחצנים העגולים בחלקו העליון של האתר.

בתחתית כל מדור, על סרגל הניווט הצבעוני, תמצאו הפניות שימושיות לקטגוריות נוספות ב-ALL1, השייכות למדורים אחרים של האתר, בעלות זיקה למדור בו אתם נמצאים, וכן כאלה המיועדות לקבלת מידע נוסף – אלה, לדוגמא, ההפניות המופיעות במדור חדשות:

 משרדי ממשלה  |  כלכלה  |  ספורט  |  אקטואליה  |  דעות ומאמרים  |  מדע וסביבה  |  בניית אתרים  |  בניית אפליקציה בפייסבוק  |  פיתוח אפליקציות לפייסבוק  |  פיתוח אפליקציות אייפון  |

ההפניות בתחתית המדורים השונים מאפשרות לנצל את כלל ההפניות המרוכזות ב-ALL1 לתועלתכם. חזרה למעלה


 מה ייחודי באתר זה?

בנוסף לאופן המעבר הייחודי שמציע ALL1 בין מקורות תוכן שונים באותו תחום, כולל האתר כמה ריכוזי תוכן ופילוחים ייחודיים – לדוגמא: מדור דעות, פורמים מתמחים, רשימות תפוצה, אקטיביזם, פרסום ושיווק ועוד, וכל זאת לתועלת קהל הגולשים וכדי לעודד שימוש בהיצע הקיים בתחומים אלה באינטרנט. ייחודית לנו גם שיטת הפילוח של מדורי התוכן השונים לקטגוריות המרכזת בכפיפה אחת הפניות לאתרים מתחרים רבים (לדוגמא: חדשות חוץ, טלוויזיה, מתכונים וכו') .


 האתרים ש-ALL1 מפנה אליהם נפתחים בחלון קטן. מה עושים?

בדרך-כלל, המחשב זוכר את גודל החלון האחרון שנעשה בו שימוש. ביכולתכם להגדיל את החלון למלוא המסך באמצעות הלחצן שבפינת החלון או להגדיר באופן ידני את גודל החלון באמצעות לחיצה ממושכת על שולי החלון וגרירה איטית הצידה. ניתן גם ללחוץ על אחת מפינות החלון ולמתוח אותו בתנועה אלכסונית ובמידת הצורך לחזור על המתיחה בפינה נוספת של החלון.

כדי לקבע את הגדרת גודל החלון , בצעו את הפעולות המופיעות בסעיף הקודם ואחריהן סגרו את החלון. בפעם הבאה שתפתחו קישור באחת הקטגוריות של ALL1, הוא ייפתח בחלון בגודל שקבעתם.

שימו לב: ניתן גם לקבוע את מיקום החלון שייפתח. לאחר שהגדרתם את הגודל הרצוי, הזיזו את החלון באמצעות גרירתו בלחיצה על שורת הכותרת, לאחר שתסגרו אותו, ייפתחו חלונות חדשים במיקום בו הצבתם את החלון האחרון. חזרה למעלה


 האם יש משמעות לסידור האתרים בתוך הקטגוריה?

רשימת האתרים בתוך הקטגוריות סודרה מימין לשמאל. לעיתים ישנה משמעות לסדר הרשימה ולעיתים אין משמעות כזו. העקרון המנחה הוא שהאתרים הגדולים, המקיפים ובעלי העניין הרב ביותר מופיעים ראשונים. לעיתים, יופיעו אתרים חדשותיים ראשונים ואחריהם אתרים של גופים ורשויות.

לקבלת "התמונה המלאה" מוזמנים הגולשים לעבור על כלל האתרים הקטגוריה. יובהר כי בהתאם למדיניות המערכת, סידור האתרים נעשה ללא מניעים מסחריים ואין אפשרות לקדם אתר בתשלום בתוך הקטגוריות.


 נכנסתי באמצעות ALL1 לאתר/עמוד שאינו פעיל. מה אפשר לעשות?

ההנחיות הבאות יתנו מענה לבעיה, במידה ונתקלתם בשגיאה שמספרה 404 או בהודעה The page cannot be displayed או "לא ניתן להציג דף זה" ו-"לא ניתן לאתר את השרת" (ייתכנו הודעות שונות במקצת, אך עקרון הפעולה דומה). לתופעה זו ישנן כמה סיבות אפשריות ובהתאם לכך גם כמה פתרונות אפשריים:

1. ראשית, נסו לצאת מהחלון החדש שנפתח, לחזור לקטגוריה המתאימה ב-ALL1 ולהיכנס שנית לאתר באמצעות הקישור המופיע ב-ALL1.

2. אם עדיין לא הופיע האתר המבוקש, הקליקו על הלחצן רענן-Refresh בסרגל הכלים של הדפדפן. העמוד שלפניכם אמור להיטען מחדש ולהציג כעת את גרסתו העדכנית ביותר.

3. אם אין שינוי במצב, ניתן לבצע רענון כללי באמצעות לחיצה על Refresh בדפדפן ובמקביל על הלחצן Shift במקלדת.

4. אם פעולות ה-Refresh אינן עוזרות, מוטב להמתין כמה דקות, לחזור לקטגוריה המתאימה ב-ALL1 ולנסות להיכנס פעם נוספת לאתר המבוקש.

5. שימו לב: לעיתים נוצר מצב בו אתר כלשהו אינו זמין למשך פרק זמן כלשהו – דקות, שעות או ימים. במקרה כזה, מוטב לנסות שוב מאוחר יותר. בחלק מהמקרים תופיע הודעה מתאימה באתר אליו ניסיתם להיכנס.

6. אתרי אינטרנט הינם דינמיים ומשתנים ללא הרף, לכן חל לעיתים שינוי בכתובת האתר, עוד בטרם התעדכנה ב-ALL1. במקרה כזה, ניתן לבצע חיפוש של שם האתר באמצעות אחד (או יותר) ממנועי החיפוש המופיעים בקטגוריה 'חיפוש' של ALL1. נודה לכם באם תעדכנו אותנו במידה ונתקלתם בהחלפת כתובתו של אתר מסוים שטרם עודכנה.

7. גולשי ALL1 שנתקלו בהפנייה לאתר (במסגרת ALL1) שהתבררה כשגויה, בעייתית או בלתי-מעודכנת, מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני, ואנו נעשה כל מאמץ לאתר את מקור הבעיה ולתקנה בהקדם האפשרי. אנו מודים מאוד על פניות מסוג זה, והן שמאפשרות לנו לספק שירות יעיל וטוב לכלל הגולשים. חזרה למעלה


 נכנסתי לאחד האתרים המציגים מבזקי חדשות(/תוצאות ספורט/דיווחים כלכליים) ואיני רואה את העדכונים האחרונים

לפניכם כמה אפשרויות:

1. הקליקו על הלחצן Refresh-רענן בסרגל הכלים של הדפדפן. העמוד שלפניכם אמור להיטען מחדש ולהציג כעת את גרסתו העדכנית ביותר. ניתן לחזור על כך מספר פעמים.

2. אם עדיין לא הופיעו עדכונים חדשים, ניתן לבצע רענון כללי באמצעות לחיצה על Refresh בדפדפן ובמקביל על הלחצן Shift במקלדת.

3. ייתכן וטרם נוספו עדכונים חדשים לאתר אליו נכנסתם. נסו לצאת ממנו, לחזור לגלוש ב-ALL1 ולשוב לאתר בו הייתם כעבור מספר דקות.

4. ALL1 מאפשרת לכם, בנוסף, למצוא מידע דומה באתרים ישראלים מקבילים ברחבי הרשת. חזרו למדור שבו הייתם ב-ALL1, הגיעו שוב לקטגוריה המבוקשת ובחרו באתר אחר. זהו אחד מיתרונותיו המרכזיים של האתר – נצלו אותו.

5. שימו לב: כמה מן האתרים המציגים עדכונים ומבזקים פועלים בתדירות עדכון נמוכה כזו או אחרת. עליכם להיות מודעים לכך ולהתאים לכך את ציפיותיכם. כמו כן, ישנם אתרים שאינם מתעדכנים באופן סדיר בשעות הלילה ובימי שבתון וחגים.


 כיצד אהפוך את ALL1 לעמוד הבית שלי?

לחצו כאן כדי להפוך את אתר ALL1 לדף הבית שלכם – לאחר מכן, לחצו על Yes (או 'כן'). אנו מודים לך על הבחירה בנו ומקווים לשרתך נאמנה בכל עת.

הפיכת ALL1 לעמוד הבית בדפדפן תאפשר גישה מהירה לאתר בכל כניסה לאינטרנט וכן בלחיצה על אייקון הבית בסרגל הכלים של הדפדפן, בצורה זו יהפוך ALL1 לכלי שימושי, זמין ויעיל. ALL1, בניגוד לאתרים רבים המציעים להפוך עצמם לאתר הבית שלך, אינו כולל פרסומות הפוגעות במהירות הגלישה, פרסומות פופ-אפ קופצות, אנימציה מרצדת ובאנרים שמשך טעינתם ממושך. למידע נוסף קראו את מדיניות הפרסום שלנו.

לתשומת לבכם, ניתן לשנות את הגדרת דף הבית בכל עת באמצעות הכניסה לתפריט 'כלים' בדפדפן ובחירה ב'אפשרויות אינטרנט'.

אם ברצונכם להוסיף את אתר ALL1 לרשימת המועדפים של הדפדפן, לחצו כאן, בחרו קטגוריה מתאימה במידת הצורך ולבסוף OK (או 'אישור'). חזרה למעלה


 אחת לכמה זמן מתעדכן האתר?

ALL1 מעודכן באופן יומיומי, מתמשך ותדיר. אנו פועלים כל העת לשיפור השירות. אם ברצונכם לדווח על בעיה בה נתקלתם במהלך השימוש או לעדכן אותנו לגבי אתר חדש או כזה שאינו מופיע אצלנו, הנכם מוזמנים לפנות באמצעות הדואר האלקטרוני.


 האם כל האתרים המופיעים ב-ALL1 ישראלים/בעברית?

אחד העקרונות המנחים את ALL1 הוא ההתקדמות באתרים ישראלים, וזאת כדי לעודד את מקורות התוכן המקומיים, הנותנים מענה למרבית הדרישות של הגולש הישראלי, ומתוך אמונה ביכולות ההתפתחות העתידיות שלהם. כמו כן, אנו מעודדים במסגרת האתר גם אתרים עצמאיים ואתרים מתמחים רבים. עם זאת, במידת הצורך הוספנו גם הפניות לאתרים בינלאומיים שונים – למשל בקטגוריות חיפוש ודואר אלקטרוני.


 מה משמעות האייקונים הצבעוניים?

האייקונים המופיעים לצד הקישורים באתר מייצגים את ההיררכיה של האתר/העמוד אליו מפנה ALL1. אייקון חום () מייצג הפנייה לאתר ראשי, אייקון אדום () מייצג הפנייה למדור ואייקון צהוב () מעיד על הפנייה לתת-מדור. במידה ומופיע פלוס לבן () בתוך האייקון, משמעותו היא שהתוכן מיועד למנויים ו/או כרוך בתשלום.


 מי עומד מאחורי האתר? מה מטרתו?

ALL1 הינו אתר עצמאי. לא עומד מאחוריו גוף כלכלי, מסחרי או גורם בעל אינטרס כלשהו. אחד היתרונות בכך הוא, שהאתר יכול להציג בקטגוריות השונות שבמדוריו ריכוז גדול של אתרים מתחרים, לטובת הגולשים. השאיפה המרכזית של האתר היא לקדם את הנגישות לאינטרנט בישראל, לתועלת הגולשים ולמען התפתחות האתרים השונים. לקבלת מידע נוסף אודות ALL ראו אודותינו. חזרה למעלה


 האם נבדקו אמינותם וטיב השירות של האתרים המסחריים אליהם מפנה ALL1?

האתרים המסחריים אליהם מפנה ALL1, כשירות לקהל הגולשים, הינם בגדר המלצה אינפורמטיבית בלבד וההפנייה אליהם אינה מהווה הוכחה לכך שאמינותם וטיב השירות שלהם נבדקו על-ידנו. ALL1 לא קיבל תמורה כלשהי עבור הצגת אתרים אלה במסגרתו ורשאי להסיר את ההפניות אליהם בכל עת, על-פי שיקול דעתו הבלעדי. שיקול הדעת העצמאי של הגולשים ובדיקת השוק הם המדדים המנחים לשימוש ורכישה באתרים אלה.

המלצתנו היא לעשות שימוש באתרים להשוואת מחירים ולקרוא מידע רלוונטי באתרי הצרכנות.

במידה ונתקלתם בבעיה כלשהי, או במקרה של תלונה – ראו את תשובתנו לשאלה: נתקלתי באתר מאכזב/בחנות מקוונת שאינה אמינה/במידע כוזב – מה אפשר לעשות?

יצוין כי ALL1 מסיר כל אחריות גם באשר לטיב השירותים הניתנים באתרים הכלולים בקטגוריה שימושי-תשלומים והמופעלים על-ידי הגורמים והרשויות השונים ובאחריותם.


 אני מכיר/ה אתר שימושי(/חשוב/מעניין) מאוד שאינו מופיע באתרכם

האתרים שנבחרו להופיע ב-ALL1 מיועדים לעניין קהל רחב של גולשים, אך מופיעים בו גם אתרים קטנים, עצמאיים ואתרים פרטיים בעלי עניין מיוחד. אם האתר המדובר עונה על קריטריונים אלה, את/ה מוזמן/ת לפנות אלינו באמצעות הדואר האלקטרוני, תוך ציון שם האתר וכתובתו המלאה. אם יימצא האתר כעונה על הקריטריונים, נשמח מאוד להוסיף אותו לאחת הקטגוריות, לתועלת קהל הגולשים שלנו. חזרה למעלה


 נתקלתי באתר מאכזב/בחנות-מקוונת שאינה אמינה/במידע כוזב – מה אפשר לעשות?

ישנן כמה אפשרויות - קודם כל, מוטב למצוא באתר המדובר את דרכי ההתקשרות עם מפעיליו ולפנות אליהם לקבלת תשובה רשמית מסודרת. לעיתים ניתן ליישב בצורה כזאת את מרבית הבעיות, מקרים של אי-הבנה וטעויות שונות.

במידה והבעיה לא באה על פתרונה, ניתן לנקוט בכמה אפשרויות, וביניהן פנייה לאתרי הצרכנות השונים או למדורי האינטרנט של כלי התקשורת. ניתן גם לשטוח את תלונותיכם בפני גולשים אחרים בפורומים. מובן, שבמידת הצורך, יש לנקוט באמצעים המשפטיים והחוקיים הנדרשים.

לתשומת לבכם: ALL1 אינו ואינו רואה עצמו צד או חלק בכל מצב של עימות, ויכוח, עמימות, אי-נעימות, אי-הבנה, תקלה, בעיה הדדית או בעיה חד-צדדית בין גולשיו לבין אתר כלשהו אליו הוא מפנה. בתחתית כל אחד מעמודי האתר מופיעה ההסתייגות המשפטית: "מערכת האתר אינה אחראית בכל דרך לתוכן האתרים המקושרים לעמוד זה", כשהאתרים האמורים הינם יישויות עצמאיות בפני החוק. אין באפשרות ALL1 לסייע בכל מקרה של תיווך או גישור בין גולשים לאתרי אינטרנט.

האתרים המסחריים אליהם מפנה ALL1, כשירות לקהל הגולשים, הינם בגדר המלצה אינפורמטיבית בלבד וההפנייה אליהם אינה מהווה הוכחה לכך שאמינותם וטיב השירות שלהם נבדקו על-ידנו. ALL1 לא קיבל תמורה כלשהי עבור הצגת אתרים אלה במסגרתו ורשאי להסיר את ההפניות אליהם בכל עת, על-פי שיקול דעתו הבלעדי. שיקול הדעת העצמאי של הגולשים ובדיקת השוק הם המדדים המנחים לשימוש ורכישה באתרים אלה.

בהתאם לרצוננו להעניק שירות יעיל וטוב לקהל הגולשים, נשמח לקבל דיווחים על בעיות חוזרות ונשנות עם אתרים, ספקי תכנים, תלונות חריגות ומידע חיוני נוסף. הנכם מוזמנים להעביר דיווחים אינפורמטיביים מסוג זה באמצעות הדואר האלקטרוני ואנו נרכז את הדיווחים ונפעל בהתאם להתפתחויות ולשיקול דעתנו. עם זאת, יובהר כי אין בכוונתנו להתערב וכי אין ביכולתנו לסייע בטיפול בפנייתכם לגורמים השונים.


 האם ניתן לקדם אתר בתשלום במסגרת ALL1?

לא. אין אפשרות להשפיע (בתשלום) על מיקומו של אתר בסיווגי ALL1 ו/או על עצם אזכורו במסגרת האתר. ל-ALL1 קריטריונים ברורים ונוקשים באשר לסוגיות אתיות. האתר נועד בראש ובראשונה לשרת את קהל הגולשים וזה שיקול העריכה היחיד המתקיים בו. עם זאת, קיימת אפשרות לפרסם מודעת חסות באחד ממדורי האתר – ראו את מדיניות הפרסום של ALL1.


 עד כמה ALL1 מאוזן מבחינה פוליטית/ניגוד אינטרסים?

אנו רואים ב-ALL1 אתר המאוזן באופן מוחלט, במידת האפשר כמובן. האתר הינו עצמאי ואינו מעורב בניגוד אינטרסים מכל סוג. ראו את תשובתנו לשאלה "מי עומד מאחורי האתר?".

מוטב לדעת, שכמה מהאתרים המקושרים לקטגוריות ב-ALL1 הינם אתרים פוליטיים ו/או בעלי אינטרסים. נעשו מאמצים להפריד בינם לבין אתרי תוכן אובייקטיביים – רוב אתרים אלה רוכזו בקטגוריות: חדשות-אלטרנטיבי, תרבות-עצמאי, דעות, דעות-אקטואליה, קניות, חברה-אקטיביזם, צבא, לימודים. עשינו כל מאמץ לרישום שמו המלא של האתר ושם הגוף העומד מאחוריו. אנו רואים חשיבות בהפניות לאתרים אלה, כחלק משיח חברתי-דמוקרטי באינטרנט.

עם זאת, מוטב לזכור שחלק ניכר מהאתרים הגדולים ואתרי התוכן המסחריים הינם בעלי אינטרסים שונים ואף מבצעים שיתופי פעולה מסחריים עם ספקי תוכן ועם גורמים אחרים. ב- ALL1 נעשה מאמץ להימנע מהכנסת אתרים בעלי אופי שיווקי-מסחרי מובהק (שאינם בעלי ערך-מוסף אמיתי) ואנו סומכים על ציבור הגולשים באשר להפעלת שיקול דעת עצמאי. חזרה למעלה


 כיצד ניתן ליצור עמכם קשר?

יצירת קשר עם צוות האתר מתבצעת באמצעות הדואר האלקטרוני - ראו מדור יצירת קשר.


 ALL1 אכן עושה את העבודה ומוביל אותי לעמודים הפנימיים באתרים השונים, אבל מה קורה אם ברצוני לדפדף בין העמודים הראשיים של האתרים?

לצורך כך פועל ב-ALL1 מדור "האתרים הגדולים" – מדור זה מאפשר גישה לעמודיהם הראשיים של האתרים הגדולים והפופולריים בישראל וכן לעמודים הראשיים של ערוצי התוכן המופיעים בהם. בנוסף, כללנו בעמוד זה גם כמה אתרים חשובים ושימושיים, מהארץ ומהעולם, שהפופולריות שלהם מעט נמוכה יותר. האתרים הגדולים/הפופולריים מתעדכנים מעת לעת, בהתאם לסקרי חשיפה ארציים המתפרסמים אחת לכמה חודשים.


 האם אפשר לראות את כל המדורים וכל הקטגוריות בעמוד אחד?

בהחלט. לצורך כך פועל באתר המדור "הכל ביחד", אליו ניתן להגיע באמצעות הלחצן המתאים בראש האתר. לתשומת לבכם: מדובר בעמוד המכיל מידע רב ומשך טעינתו ממושך במקצת.

 


 חדשות    כלכלה    ספורט    תרבות ופנאי    שימושי    קהילות    חיפוש    מחשבים    תיירות  
 בריאות  
 רכב    אוכל    כיף    קניות ולוח    דואר    חברה    העשרה ודעת    האתרים הגדולים  
חזרה למעלה
הכל אודות ALL1 בעל אתר - הצטרף עכשיו! פרסום באתר צרו עמנו קשר צריכים עזרה? מספרי חירום

מוגש כשירות לציבור בחסות inManage © כל הזכויות שמורות 2004-7   ::  מערכת האתר אינה אחראית בכל דרך לתוכן האתרים המקושרים לעמוד זה